Fölényes győzelmet aratott Kibéd

Írta:  2017. november 10., péntek 11:59

A Maros megyei labdarúgó bajnokság hatodik ligájában október 5-én Kibéd Küküllőszéplakot fogadta. Az őszi idény 9. fordulóját a hazaiak magabiztosan 5-2-re nyerték meg. Két fordulóval az idény vége előtt Kibéd a 10. helyen áll.

A pirosban játszó hazaiak már az első félidőben bizonyították, hogy nem engednek pontot elvinni Kibédről. Az első játékrészben a pirosak négyet, a kékben játszó vendégek egyet lőttek az ellenfél hálójába. A második félidőben le faragott hátrányából Küküllőszéplak, de Kibéd sem tétlenkedett és megszerezte ötödik találatát is. A végeredménye Kibéd – Küküllőszéplak 5-2.

Kibéd mérlege a 9. fordulót követően 2 nyereség, 1 döntetlen és 6 vereség. November 12-én Koronkára utazik a csapat, majd az utolsó hazai mérkőzését november 19-én játssza délután két órától. A bajnokságot Somosd, Jedd és Gálfalva labdarúgói vezetik. Mindhárom csapatnak 22 pontja van.